חניוני ואתרי קרוואנים בישראל

WhatsApp Image 2022-04-11 at 14.45.40 (2)

אתרי קרוואנים

גם במדינת ישראל הבינו את הפוטנציאל הגבוה בטיולים מאורגנים של משפחות בקרוואן. אפשר לומר שטיול בקרוואן בהחלט מאפיין את החיים הטובים שכולנו רוצים לחוות ולהנות מהם, אפילו אם זה לכמה ימים בלבד.כיום ניתן למצוא חניונים רבים לאורך כל אורכה של מדינת ישראל. כל אתר מציע חיבור לנקודת חשמל ומים לקרוואן הנופש שלכם. בנוסף, ניתן למצוא אתרים המלאים באטרקציות נוספות בכדי ליהנות כמה שיותר מהטבע ומהשהות שלכם באתר. ישנם אתרי אירוח פרטיים וישנם כאלה השייכים לקרן קיימת לישראל (קק"ל) ורשות הטבע והגנים.

לפני הגעה לכל אחד מהחניונים מומלץ לבצע מספר דברים מקדימים: ראשית לבחון האם יש מקום לחניית הקרוואן, מחירי האתר, מה מציע האתר בנוסף  ללינה, האם ניתן להגיע לחניון בכל רכב או שמא נדרש רכב שטח ועוד. בנוסף, חלק מהחניונים גובים כסף עבור חנייה וסכום כסף נוסף עבור החיבור לתשתיות המים והחשמל.

אנו בחברת ישרוואן שמחים להעמיד לרשותכם את הקרוואנים שלנו המפנקים והאיכותיים. חלק ממערכות הקרוואן עובדים באופן ישיר על ידי המתח הקיים וחלקם דורש מתח של 220V אותו ניתן לקבל בכל אחד מהחניונים הקיימים. במידה ובחרתם ללון בחניון שאינו מוסדר ללינת לילה לקרוואנים, נשמח להשכיר עבורכם גם גנרטור בכדי להפעיל את כלל המערכות השונות.

לכם רק נשאר להתרווח, לנוח וליהנות מהטבע!

פנו אלנו ונשמח לעזור בבחירת החניון המתאים עבורכם!

יצירת קשר

כתובת איסוף

אלפי מנשה, ישראל

נייד

054-893-9320​

אימייל

isravantal@gmail.com